Stowarzyszenie Artystyczne MÓZG
Projekty 2014
WSZYSTKIE PROJEKTY ZREALIZOWANE W 2014 r.

Działalność Stowarzyszenia Artystycznego “Mózg” w  2014 roku

Więcej…
 
WIEDEODOKUMENTACJE

Zadanie polega na wyprodukowaniu profesjonalnej dokumentacji wideo najciekawszych koncertów organizowanych przez Stowarzyszenie w sezonie jesiennym 2014 roku. Oprócz „czystej” realizacji koncertów powstaną także dokumenty przybliżające postaci artystów, wśród których znajdą się wybitne indywidualności polskie i zagraniczne oraz kilku artystów lokalnych, których twórczość od lat obecna jest na scenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Przeznaczenie tych realizacji to kanał filmowy „Mózgu”: www.vid.mozg.pl

 
BĄDŹ DZIECINNY - IMPROWIZUJ

Projekt “Bądź dziecinny - Improwizuj” jest kontynuacją zadania rozpoczętego w roku 2013.
Projekt obejmuje cykl warsztatowców i koncertów skierowanych dla dzieci, podczas których rozwijane będą umiejętności improwizatorskie w różnych dziedzinach sztuk: muzyce, plastyce, teatrze, tańcu.
Realizowane zadanie ma na celu wyzwolenie u dzieci naturalnych, traconych zwykle w procesie edukacji wczesnoszkolnej, pokładów kreatywności poprzez cykl prezentacji audiowizualnych, koncertów oraz warsztatów z improwizacji.

STRONA PROJEKTU

Więcej…
 
LETNIE PRANIE MÓZGU '14

Letnie Pranie Mózgu to coroczny, dwumiesięczny cykl wydarzeń, które mają na celu prezentację najświeższych dzieł światowej sceny muzyki elektronicznej oraz sztuk multimedialnych (animacji, interaktywnych instalacji, kompozycji programowanych, multimedialnych dekoracji, vjingu, mappingu itp.) . Tegoroczna edycja, zmieniając swoją formę składać się będzie z 14 wydarzeń, które odbywać się będą w Mózgu, przed Domem Mody Drukarnia oraz na podwórzu przed siedzibą stowarzyszenia. Każde wydarzenie w Mózgu prezentować będzie 4 występy muzyczne i 2 prace multimedialne jednego wieczora. Wydarzenia plenerowe będą darmowymi koncertami łączącymi eksperymentalną elektronikę z rozbudowanymi wizualizacjami. Seanse filmowe, podobnie jak w zeszłym roku, odbywać się będą na podwórzu przed siedzibą Stowarzyszenia Artystycznego „MÓZG” prezentując co czwartek darmowe projekcje niezależnego kina dokumentalnego./p>

Projekt współfinansowany ze środków miasta Bydgoszcz.

Strona projektu: lpm.mozg.pl/pl

 
10th MÓZG FESTIVAL

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych „Mózg Festival“ to spotkanie artystów tworzących i poruszających się we wszystkich rejonach muzyki współczesnej, sztuki performance, audio i wideo instalacji, w których muzyka odgrywa istotną rolę.

Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Bydgoszczy oraz Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

STRONA FESTIWALU

Więcej…